Rekrutacja 2021/2022
Dodane przez Andrzej dnia Luty 14 2021 18:05:38

Link do systemu rekrutacji (kliknij na obrazek):

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bialapodlaska

Szanowni Państwo … Rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2021/2022 do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych rozpocznie się 4 maja 2021r. i będzie się odbywać z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w obsłudze systemu, otrzymają pomoc w przedszkolu. Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica. Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania czterech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola.
  1. w przypadku posiadania podpisu cyfrowego w systemie naboru elektronicznego po zalogowaniu na konto dla rodzica używając profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego, lub
  2. w systemie naboru elektronicznego po zalogowaniu na konto dla rodzica przesyłając skan ręcznie wypełnionego potwierdzenia woli, lub
  3. wysłanie wiadomości e-mail na adres poczty placówki, lub
  4. wysyłając potwierdzenie pocztą, lub
  5. bezpośrednio w placówce.<
br> Z uwagi na ograniczenia epidemiczne zaleca się potwierdzenie woli w punktach 1-4.
Brak potwierdzenia woli przez rodzica jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.
W dniu 10 czerwca 2021r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych do przedszkola.
Wyniki postępowań rekrutacyjnych będą dostępne po zalogowaniu na konto rodzica w elektronicznym systemie rekrutacji, na stronach internetowych oraz bezpośrednio w placówkach w widocznym miejscu tak aby nie było potrzeby wchodzenia do przedszkola.