Festyn Rodzinny
Dodane przez Andrzej dnia Czerwiec 20 2019 12:26:17
18 czerwca 2019 r., w Naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny.
W miłej i rodzinnej atmosferze uczciliśmy Dzień Dziecka, Dzień Mamy i Dzień Taty. Rodzina była więc motywem przewodnim festynu. Wszyscy jej członkowie mieli okazję wzmocnić swoje więzi rodzinne, zintegrować się podczas wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych. Rodzinne świętowanie rozpoczęło się o godzinie 15:00. Pani Dyrektor Iwona Jędryczkowska powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do aktywnego spędzenia popołudnia. Dzieci ze wszystkich grup zaśpiewały piękne piosenki swoim rodzicom oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty.

Został również rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Cztery pory roku”. Dzieci wraz z rodzicami cały rok zbierały materiały, żeby wykonać pracę, która została doceniona i nagrodzona dyplomem i upominkiem.

Rodzice jako wyraz wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, otrzymali również podziękowania od Pani Dyrektor i całego grona pedagogicznego za zaangażowanie, pomoc, życzliwość, zrozumienie, ofiarność i pracę na rzecz naszego przedszkola. O wspaniałą zabawę zadbał animator Pan Leszek wraz ze swoimi pomocnikami. Całe rodziny tańczyły, śpiewały, łapały bański mydlane i bawiły się na przedszkolnym placu zabaw. Dzieci mogły również skorzystać z atrakcji zaplanowanych specjalnie dla nich jak malowanie twarzy, skakanie na zamku dmuchanym. Dla wszystkich uczestników zabawy przewidziany został poczęstunek. Dziękujemy Paniom kucharkom, które zadbały o pyszny bigos, napoje, a rodzicom za słodkie ciasto. Na zakończenie dzieci dostały kolorowe balony.