Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 8

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Dzień Włoski

Wiosna w 6-latkach

Powitanie wiosny

Szkolenie

W trosce o naszych podopiecznych podnosimy swoje kwalifikacje. Wczoraj część naszej kadry ukończyła 4-stopniowe szkolenie z praktycznej terapii behawioralnej. Zdobyte umiejętności będziemy starały się wykorzystać w pracy z dziećmi.

Maluchy w kosmosie

Pokaz mody

Podopieczne Naszego przedszkola z najmłodszej grupy na kilka chwil zamieniły się w małe top modelki. Z okazji Dnia Kobiet, została zainscenizowana bowiem atrakcja w postaci pokazu mody. Ubrane w niecodzienne stroje, często pożyczone od mam, babć lub cioć, dziewczynki wyruszyły na "wybieg". A ich kolegom nie pozostało nic innego, niż nagrodzić je gorącymi brawami i własnoręcznie wykonanymi laurkami. Po występie wszystkie dzieci zostały nagrodzone słodką niespodzianką.

Zajęcia w Multicentrum

26 lutego grupa Modraczków odwiedziła Multicentrum. Dzieci uczestniczyły w trzech modułach edukacyjnych – LOGIKID, MULTISZTUKA oraz MULTIŚRODOWISKO. Pierwszy skupiał się wokół tworzenia przestrzennych konstrukcji z klocków k’nex. W module MULTISZTUKA przedszkolaki pracowały na tablicy interaktywnej, natomiast w MULTIŚRODOWISKU –obserwowały patyczki, poznawały związane z nimi ciekawostki. Czas upłynął nam pod znakiem ogromnego zaciekawienia, mnóstwa pytań oraz ciekawych doświadczeń.

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 6

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej, ul. Leszczynowa 16 zaprasza Rodziców wraz z dziecmi na Dzień Otwarty, który odbedzie się w niedzielę 3 marca 2019 r. w godzinach 12:00 - 14:00.
Dzień Otwarty będzie okazją do zapoznania się z ciekawą ofertą edukacyjną szkoły, do spotkania i rozmów z nauczycielami oraz specjalistami pracujacymi w placówce.
Podczas trwania Dnia Otwartego istnieje mozliwość zapisania dziecka do klas I - VIII i oddziału przedszkolnego dzieci młodszych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Rekrutacja

Link do systemy rekrutacji - kliknij w obrazek

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bialapodlaska

Szanowni Państwo

Zapisy dzieci do przedszkoli są naturalnym elementem organizacji wychowania przedszkolnego. Poniżej przedstawiamy Państwu informację na temat zasad prowadzonego naboru na rok 2019/2020.
Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie od 01.02.2019 r. do 15.02.2019 r.

  • Nabór na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 4 marca 2019 r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2019/2020 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego.
  • System zostanie uruchomiony 4 marca 2019 roku o godz. 8.00. (Link do systemu rekrutacji zostanie udostępniony na stronie przedszkola)
Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w przedszkolu.
Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica.
Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania czterech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola.

Osobista wizyta w przedszkolu, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów do dnia 19.03.2019 r. do godz. 15.00.

WAŻNE DATY:
  • Rodzice mają możliwość wprowadzania zgłoszeń kandydatów do przedszkola do 19 marca 2019 r. do godz. 15.00.
    Po tym terminie system zostanie zamknięty.
  • 8 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola. W okresie od 8 do 12 kwietnia 2019 r. do godz.15.00 rodzice będą zobowiązani do potwierdzenia woli (przez system elektroniczny z konta dla rodzica lub bezpośrednio placówce) zapisu dziecka do wybranego przedszkola.
W dniu 17 kwietnia 2019 r. o godz. 13.00 zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych do przedszkola.

Bal karnawałowy

Koncert Grupy Limbos

Grupa Muzyczna LIMBOS koncertuje na terenie całego kraju od 1984 roku. Starannie dobrani artyści, profesjonalni muzycy – instrumentaliści oddani są muzyce z wielką pasją. Grupa LIMBOS prezentuje instrumentalne i wokalno-instrumentalne wersje wybranych utworów, pod cyklicznym hasłem: Tematy Muzyczne Których Słucha Świat. Muzycy LIMBOS posiadają zróżnicowany repertuar oparty na szeroko pojętej historii muzyki: klasycznej, jazzowej, latynoskiej, bluesowej i rockowej – z Polski, Europy i całego świata. Wielkie dzieła wybitnych kompozytorów, odważnie zinstrumentowane i zaadaptowane na potrzeby niewielkiej grupy muzycznej, stawiają artystów przed ogromnym wyzwaniem.

Grupa Muzyczna LIMBOS:

  • Piotr Franczuk – gitara,
  • Grzegorz Matwiejczyk – syntezator,
  • Leszek Kowalik – wokal,
  • Wiesław Miadziółko – lider, perkusja.
Koncert został zorganizowany z okazji 100tnej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę i zatytułowany był „Pejzaże Polskiej piosenki”. Przedszkolaki były zachwycone. Radośnie wystukiwały rytm utworów i wspólnie śpiewały znane piosenki. Dzieci miały okazję zobaczyć instrumenty i posłuchać ich brzmienia. Koncert nagrodziły gromkimi brawami.

Wygenerowano w sekund: 0.06
2,923,380 unikalne wizyty