Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 8

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Koncerty Grupy Medialnej FORTE ze szkół im. K.K. Baczyńskiego ZDZ w Białej Podl.

W dniu 14 marca br. na terenie Samorządowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 im. Jana Brzechwy w Białej Podlaskiej, z inicjatywy Pani dyrektor Iwony Jędryczkowskiej zorganizowany został koncert z okazji Dnia Kobiet. Sprawił on ogromną niespodziankę oraz wniósł wiele radości wszystkim zgromadzonym zarówno gościom jak i pracownikom placówki.
Po uroczystym powitaniu przez Panią dyrektor wszystkich pań i złożeniu im życzeń, odbył się koncert złożony z dwóch części, pierwszej - przygotowanej dla dzieci i pracowników przedszkola oraz drugiej dedykowanej zaproszonym mamom i babciom. Występ rozpoczął utwór muzyczno-wokalny przygotowany przez dzieci 5-6-letnie z grupy V, a następnie zagrała Grupa Medialna FORTE ze szkół im. K.K. Baczyńskiego ZDZ z Białej Podlaskiej. Koncert poprowadził Pan Andrzej Jędryczkowski – opiekun zespołu, który zaprezentował wyjątkowy repertuar. Utwory prezentowane w kolejnych częściach koncertu, zróżnicowane były w zależności od wieku słuchaczy, i tak dzieci wysłuchały min. piosenek „Kopciuszek”, „ Jagódki”, „Blues bujany”, „Zuzia”, natomiast starsza widownia, utworów współczesnych wokalistów.
Wszystkie muzyczne niespodzianki nagradzane były gromkimi brawami , które stały się odzwierciedleniem przeplatających się zachwytów i wzruszeń. Na koniec wszystkie panie zostały obdarowane przez dzieci własnoręcznie wykonanymi kwiatami by podkreślić te miłą i sympatyczną okoliczność.

Fotoreportaż - ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.07
3,402,532 unikalne wizyty