Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej
Ostatnie artykuły
Nawigacja
***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 10
» Najnowszy użytkownik: irena bednarek
Dziękujemy!
Składamy serdeczne podziękowania
Fundacji Polsat
„za podarowanie naszym przedszkolakom słońca”
w postaci sprzętu do prowadzenia kompleksowej terapii integracji sensorycznej
jak również doposażenia sal przedszkolnych.

Galeria z otrzymanym sprzętem - ***TUTAJ***


„Słońce Fundacji Polsat” zaświeciło nad naszym miastem. Dzięki staraniom nauczycielki Pani Moniki Tarasiuk i dyrektor - Iwony Jędryczkowskiej - Fundacja doposażyła jedyne w Białej Podlaskiej Samorządowe Przedszkole Integracyjne Nr 16 im. J. Brzechwy w specjalistyczny sprzęt o łącznej wartości 9960 złotych.
7 marca w sali gimnastycznej zawisły urządzenia do prowadzenia terapii sensorycznej, a sale zajęć i pokoje do terapii indywidualnej zostały wzbogacone w ciekawe pomoce dydaktyczne. Dzięki temu sprzętowi będzie możliwość prowadzenia nieodpłatnych specjalistycznych zajęć w grupie dzieci wymagających terapii w zakresie zaburzeń przetwarzania sensorycznego, Terapia ta, jest wspomagającą metodą leczenia zdolności mózgu do organizacji informacji sensorycznych, tak, aby mogły one być wykorzystane w celowym i efektywnym działaniu. Również dzięki zakupionym pomocom podniesie się atrakcyjność i efektywność zajęć z terapii logopedycznej, psychologicznej i rehabilitacji.
Bez wsparcia Fundacji Polsat placówka nie mogłaby prowadzić w pełni kompleksowej pomocy. Samorządowe Przedszkole Integracyjne liczy na dalszą współpracę z Fundacją , aby jak najlepiej móc pomagać swoim podopiecznym.