Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Pasowanie na Przedszkolaka

Najmłodsza grupa dzieci z Samorządowego Przedszkola Integracyjnego nr 16 w Białej Podlaskiej została uroczyście przyjęta do grona „przedszkolaków”. Pasowanie na przedszkolaka odbyło się w piątek 25 października o godzinie 10 w naszej Sali.
Podczas uroczystego pasowania maluchom towarzyszyli ich rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie. Dzieci przygotowały część artystyczną prezentując swoim najbliższym wierszyki i piosenki, których zdążyli nauczyć się uczęszczając do naszej placówki. Nie zawiodła nas również najstarsza grupa przedszkolaków, która popisała się występem muzyczno-tanecznym.
Każde z dzieci wygłosiło tekst przysięgi a następnie zostało dotknięte „zaczarowanym ołówkiem” i tym samym stało się pełnoprawnym przedszkolakiem. Pasowania dokonała Pani Dyrektor przedszkola Iwona Jędryczkowska. Każde dziecko otrzymało także dyplom i czapkę oznaczające przynależność do grona przedszkolaków. Rodzice przygotowali drobne upominki swoim maluchom z tej okazji oraz słodki poczęstunek. Kiedy emocje już opadły dzieci wraz z najbliższymi świętowały ważne dla siebie wydarzenie wspólnie bawiąc się i śpiewając.

Dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczne przybycie!

Fotoreportaż zamieszczamy ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.05
2,208,059 unikalne wizyty