Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej
Ostatnie artykuły
Nawigacja
***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 5

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 10
» Najnowszy użytkownik: irena bednarek
Pasowanie na Przedszkolaka
Najmłodsza grupa dzieci z Samorządowego Przedszkola Integracyjnego nr 16 w Białej Podlaskiej została uroczyście przyjęta do grona „przedszkolaków”. Pasowanie na przedszkolaka odbyło się w piątek 25 października o godzinie 10 w naszej Sali.
Podczas uroczystego pasowania maluchom towarzyszyli ich rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie. Dzieci przygotowały część artystyczną prezentując swoim najbliższym wierszyki i piosenki, których zdążyli nauczyć się uczęszczając do naszej placówki. Nie zawiodła nas również najstarsza grupa przedszkolaków, która popisała się występem muzyczno-tanecznym.
Każde z dzieci wygłosiło tekst przysięgi a następnie zostało dotknięte „zaczarowanym ołówkiem” i tym samym stało się pełnoprawnym przedszkolakiem. Pasowania dokonała Pani Dyrektor przedszkola Iwona Jędryczkowska. Każde dziecko otrzymało także dyplom i czapkę oznaczające przynależność do grona przedszkolaków. Rodzice przygotowali drobne upominki swoim maluchom z tej okazji oraz słodki poczęstunek. Kiedy emocje już opadły dzieci wraz z najbliższymi świętowały ważne dla siebie wydarzenie wspólnie bawiąc się i śpiewając.

Dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczne przybycie!

Fotoreportaż zamieszczamy ***TUTAJ***