Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Przedszkolaki w Barwnej

W dniu 17 września 2013r. przedszkolaki z grupy „Kaczki” pod opieką nauczycieli uczestniczyły w zajęciach w Barwnej – Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży w Białej Podlaskiej. Zajęcia odbyły się pod hasłem – „Przejdź na barwna stronę mocy”.
Podczas pobytu w bibliotece dzieci miały możliwość poznania barwnej strony życia, którą mogą zapewnić książki i różnorodne media. Pani bibliotekarka wyjaśniła przedszkolakom jak poruszać się po bibliotece, jak szukać interesujących książek i multimediów, do kogo zwrócić się o pomoc, opowiedziała o zasadach korzystania z wypożyczalni oraz o możliwości spędzania czasu w bibliotece i korzystania z bogatych form aktywności. Dzieci zostały oprowadzone po bardzo atrakcyjnych wnętrzach biblioteki, które są ubrane w grę świateł, jakich w bibliotece nikt się nie spodziewa.

Na zajęciach dzieci wysłuchały opowieści o Zuźce D. Zołzik! , która wkrótce rozpocznie naukę w pierwszej klasie, losowały różne przedmioty z czarodziejskiego worka, oglądały trójwymiarowe książki, a także słuchały nagrań dźwiękowych w postaci audiobooków. Nie zabrakło również zabaw muzycznych i ruchowych. Na zakończenie przedszkolaki miały możliwość zrelaksować się na wielkiej kanapie przy muzyce i kolorowych światłach.

Fotoreportaż zamieszczamy ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.05
2,207,881 unikalne wizyty