Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej
Ostatnie artykuły
Nawigacja
***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 5

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 10
» Najnowszy użytkownik: irena bednarek
5-latki w Multicentrum
Dnia 12.09.2013r. dzieci z grupy „Biedronki” wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do MultiCentrum mieszczącego się w strukturach Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży – Barwna przy ul.Warszawskiej w Białej Podlaskiej. 5–latki miały możliwość poznawania i odkrywania zjawisk otaczającego świata, a także rozwijania swoich zainteresowań. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w zakresie trzech modułów: Multidzieciak (Spektakularne kształty) – praca odbywała się z wykorzystaniem interaktywnych mat zajęciowych, trójwymiarowych akcesoriów oraz oprogramowania komputerowego Multikid;
Multisztuka (To ja – autoportret) – dzieci tworzyły prace graficzne, malowały obrazy za pośrednictwem komputera;
Multiśrodowisko (Zwierzęta lądowe i wodne) – nowoczesne i bogate wyposażenie modułu przybliżyło najmłodszym prawa i zasady rządzące światem przyrody.

Wyjazd do Interaktywnego Centrum Naukowego dostarczył przedszkolakom wielu interesujących doświadczeń, wspaniałych przeżyć i emocji. Poprzez atrakcyjne zajęcia dzieci rozbudzały w sobie ciekawość do ludzi i świata, rozwijały spostrzegawczość, wyobraźnię i wrażliwość. W efektywny sposób bliżej poznały tajemnice nauki, sztuki i przyrody. Ogromną frajdę sprawił im również przejazd autobusem MZK i obserwowanie panoramy miasta, a także spacer po Parku Radziwiłłów. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i bogatsi w nowe doświadczenia.

Fotoreportaż ***TUTAJ***