Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 3

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Pożegnanie 6-latków

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

14 czerwca 2016r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Na początku wystąpiły dzieci z młodszych grup. Zaśpiewały piosenki, wierszykiem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. Później - najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla nauczycieli i pracowników przedszkola, którzy starali się przez cały pobyt dzieci w przedszkolu, aby te czuły się jak w domu.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Po południu występ 6 latków podziwiali rodzice. Ze łzami w oczach słuchali piosenek śpiewanych przez dzieci, które żegnały się ze swoimi Paniami i kolegami z grupy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

Wygenerowano w sekund: 0.27
2,208,051 unikalne wizyty