Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej
Ostatnie artykuły
Nawigacja
***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 4

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 10
» Najnowszy użytkownik: irena bednarek
Bal karnawałowy
W dniu 24.01.2018r. w Naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy.
Dla przedszkolaków był to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu pana Jacka, który znany jest dzieciom z zajęć rytmiki. Nasz wodzirej skutecznie zachęcił wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i układami tanecznymi. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w wesołych zabawach wspólnie ze swoimi paniami. Były kaczuchy, samba, pociągi, walki na papierowe śnieżki i wiele innych atrakcji.
Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiechy nie znikały z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Odpocząć można było podczas przygotowanego przez nasze kucharki poczęstunku, dzieci chętnie zajadały owoce i piły zdrowy soczek, łapiąc oddech przed dalszymi pląsami w sali balowej.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Nauczyciele i wychowankowie spędzili ten czas w miłej i radosnej atmosferze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok. Zaczynamy odliczanie…