Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej
Ostatnie artykuły
Nawigacja
***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 3

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 10
» Najnowszy użytkownik: irena bednarek
Podziękowanie Fundacji POLSAT
Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice , Samorządowego Przedszkola Integracyjnego nr 16 im. J. Brzechwy w Białej Podlaskiej a przede wszystkim dzieci serdecznie dziękują za wsparcie, które po raz kolejny udzieliła Fundacja POLSAT . Dzięki dotacji Fundacji tym razem nasz plac zabaw wygląda okazalej. Zostały bowiem zakupione nowe w huśtawki wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia i dostosowane do dzieci niepełnosprawnych , pozwalające na bezpieczną zabawę i możliwość korzystania przez mniej sprawnych naszych podopiecznych.
Teraz pobyt na placu przedszkolnym jest dla nich bardziej atrakcyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Ponadto korzystając z nowych urządzeń doskonalą i usprawniają zaburzone funkcje.

Nowe urządzenia , oznaczone logo Fundacji Polsat budzą zainteresowanie rodziców jak i innych osób przebywających na naszym placu zabaw.

Jeszcze raz dziękujemy, że po raz kolejny nasza prośba spotkała się ze zrozumieniem Zarządu Fundacji i że dzięki temu nasz plac zabaw , jaki i wyposażona w sprzęt do integracji sensorycznej sala gimnastyczna może dobrze służyć naszym niepełnosprawnym podopiecznym jak i ich zdrowym rówieśnikom.