Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Podziękowanie Fundacji POLSAT

Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice , Samorządowego Przedszkola Integracyjnego nr 16 im. J. Brzechwy w Białej Podlaskiej a przede wszystkim dzieci serdecznie dziękują za wsparcie, które po raz kolejny udzieliła Fundacja POLSAT . Dzięki dotacji Fundacji tym razem nasz plac zabaw wygląda okazalej. Zostały bowiem zakupione nowe w huśtawki wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia i dostosowane do dzieci niepełnosprawnych , pozwalające na bezpieczną zabawę i możliwość korzystania przez mniej sprawnych naszych podopiecznych.
Teraz pobyt na placu przedszkolnym jest dla nich bardziej atrakcyjny, a przede wszystkim bezpieczny. Ponadto korzystając z nowych urządzeń doskonalą i usprawniają zaburzone funkcje.

Nowe urządzenia , oznaczone logo Fundacji Polsat budzą zainteresowanie rodziców jak i innych osób przebywających na naszym placu zabaw.

Jeszcze raz dziękujemy, że po raz kolejny nasza prośba spotkała się ze zrozumieniem Zarządu Fundacji i że dzięki temu nasz plac zabaw , jaki i wyposażona w sprzęt do integracji sensorycznej sala gimnastyczna może dobrze służyć naszym niepełnosprawnym podopiecznym jak i ich zdrowym rówieśnikom.

Wygenerowano w sekund: 0.05
2,208,010 unikalne wizyty