Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Dzień Babci i Dziadka

W naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkania te miały miejsce w trzech grupach wiekowych.
Grupa „Muchomorki” 4-5-latków rozpoczęła świętowanie występem zaroszonego Zespołu Ludowego „Barwinek”, następnie miała miejsce część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków pt: „Dwa bałwanki i zwierzęta”.
Grupa „Modraczki” 4-5-latków zabrała swoje babcie i dziadków w magiczną podróż po latach minionych. Podczas niej dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki wspomnień w rytmach walca, rockendrola. Na koniec uroczystości przedszkolaki wystawiły pokaz mody z lat 70-tych.
Grupa „Biedronki” 5-6-latków wykorzystując tematykę świąteczną przedstawiła inscenizację Bożonarodzeniową „Jasełka”. Dziadkowie w trakcie występu mieli okazję zaobserwować umiejętności teatralne swoich wnuków.
Nasi drodzy goście z okazji Święta Babci i Dziadka otrzymali od młodych artystów dużo życzeń, wykonane przez nich prezenty. Uczestniczyli także we wspólnych zabawach integracyjnych i zorganizowanym poczęstunku.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.06
2,207,803 unikalne wizyty