Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej
Ostatnie artykuły
Nawigacja
***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 10
» Najnowszy użytkownik: irena bednarek
Dzień Babci i Dziadka
W naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Spotkania te miały miejsce w trzech grupach wiekowych.
Grupa „Muchomorki” 4-5-latków rozpoczęła świętowanie występem zaroszonego Zespołu Ludowego „Barwinek”, następnie miała miejsce część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków pt: „Dwa bałwanki i zwierzęta”.
Grupa „Modraczki” 4-5-latków zabrała swoje babcie i dziadków w magiczną podróż po latach minionych. Podczas niej dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki wspomnień w rytmach walca, rockendrola. Na koniec uroczystości przedszkolaki wystawiły pokaz mody z lat 70-tych.
Grupa „Biedronki” 5-6-latków wykorzystując tematykę świąteczną przedstawiła inscenizację Bożonarodzeniową „Jasełka”. Dziadkowie w trakcie występu mieli okazję zaobserwować umiejętności teatralne swoich wnuków.
Nasi drodzy goście z okazji Święta Babci i Dziadka otrzymali od młodych artystów dużo życzeń, wykonane przez nich prezenty. Uczestniczyli także we wspólnych zabawach integracyjnych i zorganizowanym poczęstunku.

Fotorelacja - ***TUTAJ***