Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 3

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Dzień Matki

Jest jeden szczególny dzień w roku w który, Mamy mają swoje święto. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 16 zaprosiły swoje kochane mamy do sal na uroczystość z okazji ich święta.

23 i 24 maja, wszyscy rodzice ku radości swoich pociech zgromadzili się w salach poszczególnych grup. Serdecznie powitaliśmy naszych miłych gości, po czym dzieci zaprosiły swoje mamy do wysłuchania części artystycznej.

Nadszedł czas na występy małych artystów, którzy począwszy od maluszków po starszaki dali z siebie wszystko, pełni zapału i zaangażowania deklamowali wierszyki, wyśpiewali z serca piosenki, oraz tańczyły przygotowane ze swoimi paniami układy taneczne. Prezentowane programy artystyczne u wielu mam wywołały uśmiech a czasem nawet łzy autentycznego wzruszenia. Zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami, wręczone po występie oraz szczery uścisk ukochanej mamy i były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsi na całym świecie.

Kolejno nadszedł czas na miłe spędzenie chwil ze swymi pociechami na oraz luźne rozmowy pomiędzy rodzicami przy zorganizowanym dla nich poczęstunku.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.05
2,207,770 unikalne wizyty