Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 13

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

24 czerwca w Naszym Przedszkolu odbyła się wielka uroczystość. Tego dnia najstarsze grupy pięciolatków żegnały się z przedszkolem oraz ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami. W godzinach rannych dzieci zgromadzone w przedszkolnym ogrodzie odśpiewały piosenki, zatańczyły jak również deklamowały wiersze na pożegnanie swoich starszych kolegów. Nagrodzeni zostali wielkimi brawami.
Po godzinie 15, pięciolatki zgromadziły się w raz jeszcze aby pożegnać się ze swoimi paniami, jak również z całym personelem Przedszkola. Na swoją uroczystość przedszkolaki zaprosiły rodziców oraz gości.
Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani dyrektor Iwony Jędryczkowskiej, po czym dzieci zaprezentowały nam przepiękną część artystyczną wypełnioną śpiewem, tańcem, wierszami a także dramą. Zebrani goście obejrzeli przedstawienie o zbliżających się wakacjach, w którym dzieci zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności.
Za swój piękny występ dzieci otrzymały nie tylko brawa ale również pochwały z Pań i swoich rodziców. Nie obeszło się też bez wzruszeń i łez, które zakręciły się w nie jednym oku. Po programie artystycznym pani dyrektor pożegnała absolwentów Przedszkola.
Podziękowania skierowane również były do rodziców, którzy przez kilka lat pobytu dzieci w Przedszkolu wspierali je oraz działali na rzecz całego Przedszkola poświęcając swój czas i serce. Na koniec całej uroczystości rodzice zaprosili swoje pociechy, jak również zebranych gości raz jeszcze do swoich sal by pożegnać się z całą grupą.

Obszerna fotorelacja - ***TUTAJ***

Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji "Rok szkolny 2014/2015 za nami" przygotowaną przez Panią Katarzynę Rodak, o tym, co wydarzyło się w naszym Przedszkolu od września do czerwca (w formacie PDF) - ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.11
3,402,305 unikalne wizyty