Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 3

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Podziękowania

Nauczyciele Samorządowego Przedszkola Integracyjnego nr 16 im. J. Brzechwy w Białej Podlaskiej, chcąc jak najlepiej pomóc swoim niepełnosprawnym podopiecznym, systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają swój warsztat pracy. W ostatnim czasie pedagodzy wspomagający, a także logopeda i psycholog uczestniczyli w specjalistycznym szkoleniu „Program Boardmaker". Celem szkolenia było nabycie przez uczestników umiejętności obsługi technicznej programu, a także szybkiego i sprawnego tworzenia specjalistycznych, ale też i atrakcyjnych dla dziecka tablic i innych pomocy, które będą służyły w procesie komunikacji pozawerbalnej. Obecnie dzieci niemówiące korzystaja podczas zajęć i zabaw z przygotowanych dla nich indywidualnych tablic komunikacyjnych.
W celu pełnego wykorzystania nabytych umiejętności do placówki zostało zakupione do przedszkola oprogramowanie "Boardmaker", a bialska firma JB Multimedia zapewniła techniczną bazę, obdarowując drukarką z kolorowym tuszem.

Serdecznie podziękowania kierujemy do Pana Jerzego Bieleckiego, a także do Pani Marty Simonowicz, która w imieniu właściciela firmy przekazała prezent dzieciom i nauczycielom.

Wygenerowano w sekund: 0.06
2,207,709 unikalne wizyty