Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Nabór do Przedszkola

NABÓR ELEKTRONICZNY DO PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2015/2016

Szanowni Państwo …

Zapisy dzieci do przedszkoli są naturalnym elementem organizacji wychowania przedszkolnego. Poniżej przedstawiamy Państwu informację na temat zasad prowadzonego naboru na rok 2015/2016.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem rekrutacji.

 • Nabór na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 2 marca 2015r. Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2015/2016 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego.
 • System zostanie uruchomiony 2 marca 2015 roku o godz. 6.30.
  Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą miały kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w przedszkolu.
 • Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica. Formularz wniosku będzie dostępny do wypełnienia po zalogowaniu się do systemu informatycznego na stronie internetowej: ***TUTAJ***. Rodzice będą zobowiązani do podania krok po kroku danych zgodnie z formularzem wniosku i wybrania trzech przedszkoli wg własnych preferencji. Zanim podejmiecie Państwo decyzję, będziecie mogli zapoznać się z pełną ofertą każdego przedszkola.
  Osobista wizyta w przedszkolu, ale już tylko tym wybranym jako pierwsze, też będzie potrzebna, aby złożyć wypełniony wniosek (wydrukowany z systemu i podpisany) wraz z dokumentami i oświadczeniami potwierdzającymi spełnienie kryteriów.
WAŻNE DATY:
 • Rodzice mają możliwość wprowadzania zgłoszeń kandydatów do przedszkola do 20 marca 2015r. do godz. 17.30. Po tym terminie system zostanie zamknięty.
 • 8 kwietnia 2015r. o godz. 12.00 zostanie opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola.
 • W okresie od 8 do 24 kwietnia 2015r. rodzice będą zobowiązani do potwierdzenia woli zapisu dziecka do wybranego przedszkola.
 • W dniu 27 kwietnia 2015r. o godz. 12.00 zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych do przedszkola.
 • Rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną, jak i nowo przyjętych do przedszkola muszą również pamiętać o podpisaniu w przedszkolu umowy na rok szkolny 2015/2016 w terminie do 29 maja 2015r.
Osoby odpowiedzialne za pomoc przy wypełnianiu wniosków:
 • dyrektor przedszkola - Iwona Jędryczkowska
 • społeczny zastępca dyrektora – Anna Kirczuk
 • asystent nauczyciela oddziału II - Gabriela Kożuchowska

Regulamin rekrutacji dzieci w formacie PDF - ***TUTAJ***
Wygenerowano w sekund: 0.05
2,207,988 unikalne wizyty