Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej
Ostatnie artykuły
Nawigacja
***

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 5

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 10
» Najnowszy użytkownik: irena bednarek
Bal Karnawałowy
Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie w okresie karnawału balu. Bal karnawałowy odbył się w ubiegłu piątek – 30 stycznia i poprowadzony był przez zaprzyjaźnionego wodzireja Wojtka. Zarówno dzieci jak i personel przedszkola przybyli w niezwykle kolorowych, pięknych i bajkowych strojach. Można było spotkać księżniczki, rycerzy, wróżki, piratów oraz innych bohaterów bajek. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Balony i kolorowe serpentyny rozwieszone w przedszkolu zapowiadały niezwykłą zabawę. Jedne dzieci wchodzi do sali w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki.
Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach. Nie zabrakło takich utworów jak: "Krasnoludki" czy "Kaczuszki". Na buziach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo wesoło.
A kiedy czas zabaw dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową sale. W ich oddziałach czekał na nich poczęstunek w postaci owoców i łakoci a także konkursy zorganizowanie przez Panie wychowawczynie. Przedszkolaki mile wspominały czas spędzony na wspólnej zabawie.

Fotorelacja - ***TUTAJ***