Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 5

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Bal Karnawałowy

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie w okresie karnawału balu. Bal karnawałowy odbył się w ubiegłu piątek – 30 stycznia i poprowadzony był przez zaprzyjaźnionego wodzireja Wojtka. Zarówno dzieci jak i personel przedszkola przybyli w niezwykle kolorowych, pięknych i bajkowych strojach. Można było spotkać księżniczki, rycerzy, wróżki, piratów oraz innych bohaterów bajek. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Balony i kolorowe serpentyny rozwieszone w przedszkolu zapowiadały niezwykłą zabawę. Jedne dzieci wchodzi do sali w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby i reklamówki.
Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach. Nie zabrakło takich utworów jak: "Krasnoludki" czy "Kaczuszki". Na buziach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo wesoło.
A kiedy czas zabaw dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową sale. W ich oddziałach czekał na nich poczęstunek w postaci owoców i łakoci a także konkursy zorganizowanie przez Panie wychowawczynie. Przedszkolaki mile wspominały czas spędzony na wspólnej zabawie.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.05
2,636,449 unikalne wizyty