Serwis Samorzędowego Przedszkola Integracyjnego Nr 16 w Białej Podlaskiej

Ostatnie artykuły

Nawigacja

***


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 10
-> Najnowszy użytkownik: irena bednarek

Poznaj zawód swojego rodzica

W ramach cyklu zajęć „ Poznaj zawód swojego rodzica” mama Michała Pani Irena Bednarek zorganizowała wycieczkę do Centralnego Zakładu Spółki PKP CARGO S.A. Małaszewicze.
Dnia 16.10.2014r. dzieci 5,6 – letnie z grupy „Biedronki” wraz z opiekunami wybrały się na ciekawą wycieczkę różnymi środkami lokomocji. Na Dworzec Kolejowy w Białej Podlaskiej pojechały autobusem MZK, a w dalszą podróż udały się pociągiem relacji Chełm – Terespol. Podczas przejazdu miały możliwość poznania pracy zawiadowcy stacji, konduktora i maszynisty pociągu. W Małaszewiczach przedszkolaków powitali przedstawiciele kierownictwa spółki i pracownicy SOK. W czasie pobytu dzieci oglądały i zwiedzały różnego rodzaju lokomotywy, a także zgłębiały wiedzę dotyczącą pracy na kolei . Wielką niespodzianką była prezentacja bajki o małej lokomotywie i słodki poczęstunek. Współpracownicy pani Ireny byli bardzo uprzejmi i szczęśliwi z powodu odwiedzin przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie Kierownictwu Centralnego Zakładu Spółki PKP CARGO S.A. Małaszewicze i pani Irenie Bednarek za zorganizowanie wycieczki.

Fotorelacja - ***TUTAJ***

Wygenerowano w sekund: 0.05
2,207,832 unikalne wizyty